Spis numerów telefonicznych

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej

Rada Powiatu

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Bożena Bętkowska Przewodniczący Rady Powiatu przewodniczacy.rady@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 013 330 104
Jan Gajda Wiceprzewodniczący Rady Powiatu 41 39 53 014 330 104
Janusz Kołodziej Wiceprzewodniczący Rady Powiatu 41 39 53 014 330 104
Zarząd Powiatu ZA

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Jerzy Żmijewski Starosta starosta@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 001 314 101
Artur Berus Wicestarosta wicestarosta@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 002 315 101
Katarzyna Bilska Członek Zarządu Powiatu katarzyna.bilska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 004 317 202
Anna Leżańska Członek Zarządu Powiatu anna.lezanska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 003 316 202
Bogusława Krawczyńska Nieetatowy Członek Zarządu boguslawa.krawczynska@skarzysko.powiat.pl 535 432 535 330 104
Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów RK

Plac Floriański 1

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Monika Czerwińska-Babiarz Powiatowy Rzecznik Konsumentów monika.babiarz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 032 360 33
Biuro Rady Powiatu BR

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Joanna Wężyk Kierownik joanna.wezyk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 014 331 104
Łukasz Krawiecki Inspektor lukasz.krawiecki@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 049 332 104
Nina Zolbach Inspektor nina.zolbach@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 014 331 104
Inspektor Ochrony Danych AI

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Ryszard Chała p.o. Inspektor Ochrony Danych iod@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 050 313 408
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością PJ

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Anna Dąbek Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością anna.dabek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 011 326 206
Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności ON

Plac Floriański 1

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Małgorzata Surmacz Przewodniczący Zespołu malgorzata.surmacz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 072 372 4
Beata Kędzierska Archiwista beata.kedzierska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 070 370 6
Marzena Midura-Łukomska Pracownik Socjalny marzena.lukomska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 071 371 5
Ewa Tusznio Pracownik Socjalny ewa.tusznio@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 071 371 5
Samodzielne stanowisko ds. kontaktów z mediami KM

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Jolanta Jagiełło Samodzielne stanowisko ds. kontaktów z mediami jolanta.jagiello@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 012 327 306
Wydział Architektury, Budownictwa i Zagospodarowania Przestrzennego AB

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Jolanta Janowska Naczelnik jolanta.janowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 037 367 307
Agnieszka Górecka-Blumchoff Inspektor agnieszka.gorecka@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 038 368 309
Krzysztof Kwiatkowski Specjalista krzysztof.kwiatkowski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 043 366 313
Ewa Pandyra Inspektor ewa.pandyra@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 043 366 313
Katarzyna Pochwała Inspektor katarzyna.pochwala@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 039 369 308
Mirosław Pisarek Podinspektor miroslaw.pisarek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 038 368 309
Wydział Edukacji EK

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Jerzy Krawczyk Naczelnik jerzy.krawczyk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 028 353 404
Beata Błach Główny specjalista beata.blach@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 060 355 402
Izabela Kowalska Inspektor izabela.kowalska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 061 356 402
Renata Pacek Inspektor renata.pacek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 029 354 403
Irmina Stochmal-Buczek Inspektor irmina.stochmal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 061 356 402
Wydział Finansowy FN

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Bogusława Wilczyńska Skarbnik Powiatu skarbnik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 015 333 107/1
Referat Finansów i Planowania Budżetu
Urszula Wrona Kierownik urszula.wrona@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 016 334 107
Katarzyna Dąbrowska Inspektor katarzyna.dabrowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 017 335 103
Karina Działak Inspektor karina.dzialak@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 046 337 105
Elżbieta Hucińska Podinspektor elzbieta.hucinska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 045 336 106
Referat Księgowości i Budżetu
Renata Materek Kierownik renata.materek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 099 399 107
Irena Durlik Inspektor irena.durlik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 018 338 4
Katarzyna Hartwich Inspektor katarzyna.hartwich@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 045 336 106
Małgorzata Rogalska Inspektor malgorzata.rogalska@skarzysko.powiat.pl 41-39-53-017 335 103
Hanka Susz Inspektor hanka.susz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 046 337 105
Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami GG

Plac Floriański 1

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Dariusz Chojnacki Naczelnik dariusz.chojnacki@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 026 350 125
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
podgik@skarzysko.powiat.pl
Zuzanna Staszowska Kierownik zuzanna.staszowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 083 383 122
Dorota Bzinkowska Inspektor dorota.bzinkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Mariusz Rozwadowski Inspektor mariusz.rozwadowski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Grzegorz Turek Inspektor grzegorz.turek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 086 386 119
Renata Dudzianiec Podinspektor renata.dudzianiec@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 089 389 115
Dominika Salamaga Podinspektor
Damian Soja Pomoc Administracyjna damian.soja@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 088 388 116
Referat ds. Geodezji i Kartografii
Justyna Rokita Kierownik justyna.rokita@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 081 381 105
Maria Kopeć Inspektor maria.kopec@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Grażyna Misztal Inspektor grazyna.misztal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 085 385 120
Małgorzata Pańszczyk-Osóbka Inspektor malgorzata.panszczyk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 080 380 103
Halina Podeszwiak Inspektor halina.podeszwiak@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 048 352 102
Waldemar Misztal Podinspektor waldemar.misztal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Monika Fiedorowicz Referent monika.fiedorowicz@skarzysko.powiat.pl 41-39-53-082 382 110
Małgorzata Zając Referent malgorzata.zajac@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 027 351 104
Referat ds. Gospodarki Nieruchomościami
Zofia Pacek Kierownik zofia.pacek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 047 349 124
Anna Gruszczyńska Inspektor anna.gruszczynska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 092 392 127
Karolina Kozik Inspektor karolina.kozik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Anna Makocka Inspektor anna.makocka@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Justyna Wikło Inspektor justyna.wiklo@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 091 391 126
Wydział Inwestycji i Administrowania Mieniem IM

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Janusz Kuźdub Naczelnik janusz.kuzdub@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 075 375 206/1
Katarzyna Ciok Inspektor katarzyna.ciok@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 011 326 206
Anna Dąbek Inspektor anna.dabek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 011 326 206
Barbara Dygas Starszy specjalista ds. zamówień publicznych barbara.dygas@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 094 394 206
Zbigniew Mikosza Specjalista ds. inwestycji i remontów zbigniew.mikosza@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 030 324 204
Referat Gospodarowania Mieniem Powiatu
Katarzyna Geller Kierownik katarzyna.geller@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 019 340 205
Dariusz Zalega Inspektor dariusz.zalega@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 020 341 204
Wydział Komunikacji i Transportu KT

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Dariusz Zarychta Naczelnik dariusz.zarychta@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 022 345 9
Referat Pojazdów
Joanna Nasiołkowska Kierownik joanna.nasiolkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 079 379 6
Zbigniew Babiarz Inspektor 41 39 53 024 347 7,8
Jolanta Ciura Inspektor 41 39 53 024 347 7,8
Anna Węgłowska Inspektor 41 39 53 025 348 7,8
Andrzej Wisowaty Inspektor 41 39 53 025 348 7,8
Czesław Niewczas Pomoc Administracyjna czeslaw.niewczas@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 025 348 7,8
Referat Uprawnień do Kierowania i Transportu
Zbigniew Kochański Kierownik zbigniew.kochanski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 096, 41 39 53 076 396, 376 302/303
Mariusz Lisowski Inspektor mariusz.lisowski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 023 346 305
Sylwia Żmijewska Inspektor sylwia.zmijewska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 077 377 305
Agnieszka Kasprzyk-Zarychta Podinspektor 41 39 53 023 346 305
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa OS

Plac Floriański 1

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Ryszard Sowa Naczelnik ryszard.sowa@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 035 364 109
Wiesław Mróz Geolog Powiatowy wieslaw.mroz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 036 365 107
Małgorzata Miller Inspektor malgorzata.miller@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 036 365 108
Anna Sobczak Inspektor anna.sobczak@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 093 393 106
Irena Witaszek-Kapusta Inspektor irena.witaszek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 036 365 108
Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich OR

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Mariusz Bodo Naczelnik mariusz.bodo@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 007 321 211
Anna Cisowska Inspektor anna.cisowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 042 344 210
Katarzyna Kutwin Inspektor katarzyna.kutwin@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 042 344 210
Janusz Mik Inspektor janusz.mik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 041 343 212
Iwona Wiktorek Inspektor iwona.wiktorek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 098 398 212
Ewa Sitkowska Podinspektor ewa.sitkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 098 398 212
Magdalena Wilk Podinspektor magdalena.wilk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 040 342 1
Grzegorz Sławiński Kierowca grzegorz.slawinski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 041 343 212
Piotr Żmijewski Pomoc Administracyjna piotr.zmijewski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 040 342 1
Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki PR

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Monika Pogodzińska Naczelnik monika.pogodzinska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 031 357 314
Beata Wojciechowska Inspektor beata.wojciechowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 009 323 301
Łukasz Wisowaty Podinspektor lukasz.wisowaty@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 009 323 301
Olga Łukomska Pomoc Administracyjna olga.lukomska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 009 308
Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej ZS

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Małgorzata Nosowicz Naczelnik malgorzata.nosowicz@skarzysko.powiat.pl 4139 53 033 362 405
Kinga Sadza Inspektor kinga.sadza@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 052 312 406
Ilona Sadkowska Podinspektor ilona.sadkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 052 312 406
Izabela Azarowicz Pomoc Administracyjna izabela.azarowicz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 052 312 406
Zespół ds. Obsługi Zarządu Powiatu i Kadr OZ

oz@skarzysko.powiat.pl
Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Małgorzata Łakomiec Sekretarz Powiatu sekretarz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 005 319 209
Karina Wiśniewska Starszy Specjalista karina.wisniewska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 008 322 213
Anna Bugajska Inspektor anna.bugajska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 006 320 209
Agnieszka Góralczyk Inspektor agnieszka.goralczyk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 006 320 209
Małgorzata Rymarz Inspektor malgorzata.rymarz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 008 322 214
Izabela Kujawa Sekretarka izabela.kujawa@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 003 316 202/1
Ewelina Magdziarz Sekretarka 41 39 53 000 311 101
Zespół ds. Zarządzania Kryzysowego OC

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Agnieszka Prusinowska Kierownik agnieszka.prusinowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 056 328 310a
Ewelina Gluza Inspektor ewelina.gluza@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 051 358 310
Jacek Krzepkowski Inspektor jacek.krzepkowski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 051 358 311
Zespół Informatyczny IN

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Mariusz Bartosik Główny specjalista mariusz.bartosik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 050 313 408
Ryszard Chała Starszy Informatyk ryszard.chala@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 050 313 408
Robert Krzysztofek Starszy Informatyk robert.krzysztofek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 050 313 408
Cezary Przeworski Starszy Informatyk cezary.przeworski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 050 313 408
Zespół Kontroli i Audytu Wewnętrznego AU

Plac Floriański 1

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Agnieszka Zbroszczyk Audytor Wewnętrzny agnieszka.zbroszczyk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 053 363 204
Zespół Radców Prawnych RP

Konarskiego 20

Imię i nazwiskoStanowiskoE-mailTelefonWew.Pokój
Przemysław Iskra Radca Prawny przemyslaw.iskra@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 010 325 207
Karolina Oleksiak Radca Prawny karolina.oleksiak@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 010 325 207