Do 15 marca 2013 r. można zgłaszać przedsiębiorców z powiatu skarżyskiego do Nagrody Starosty Skarżyskiego Michała Jędrysa „Jaskółka Biznesu”.

„Jaskółka Biznesu” jest Nagrodą przyznawaną corocznie przedsiębiorcom za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie skarżyskim. Jej głównym celem jest wyłonienie tych firm, które na terenie powiatu skarżyskiego wyróżniają się jakością usług i produktów, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz wnoszą wkład w rozwój regionu.

Nagroda przyznawana jest w dwóch dziedzinach Gospodarka i Usługi Rynku Pracy oraz w pięciu kategoriach: Kobieta Przedsiębiorcza, Innowacyjny Przedsiębiorca, Pośrednictwo, Poradnictwo i Szkolenia.

Zgłoszenia kandydatur do Nagrody w dziedzinie Gospodarka w kategoriach: Kobieta Przedsiębiorcza, Innowacyjny Przedsiębiorca mogą zgłaszać:

×        instytucje,

×        organizacje gospodarcze i zawodowe,

×        stowarzyszenia,

×        władze samorządowe gmin powiatu skarżyskiego,

×        radni powiatu skarżyskiego

za pisemną zgodą zgłoszonych,

×        oraz sami zainteresowani przedsiębiorcy.

Natomiast przedsiębiorców do nagrody w dziedzinie Usługi Rynku Pracy w kategoriach: Pośrednictwo, Poradnictwo, Szkolenia rekomenduje Powiatowy Urząd Pracy.

Nagroda ta ma charakter wyłącznie honorowy. Laureaci otrzymają statuetkę oraz dyplom podczas uroczystości „Gala Biznesu”.

Wnioski – zgłoszenia dostępne są do pobrania na stronie internetowej starostwa www.skarzysko.powiat.pl (w zakładce „Jaskółka Biznesu”) lub w Zespole ds. Promocji w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, ul. Konarskiego 20, pok. 212.  

Zgłoszenia należy składać do 15 marca 2013 r. do w Zespole ds. Promocji, ul. Konarskiego 20, 26-110 Skarżysko-Kamienna, pok. 212.

Pobierz:

  1. Wniosek 2013
  2. Regulamin

jaskolka.jpg 1

 

statuetka "Jaskółka Biznesu"

Przypomnijmy: W ubiegłym roku w pierwszej edycji Nagrody Starosty Skarżyskiego „Jaskółka Biznesu” laureatami zostali:

W dziedzinie GOSPODARKA:

  1. Kategoria: Kobieta Przedsiębiorcza - Danuta Banaczek właścicielka Zakładu Produkcyjno – Handlowo – Usługowego „DANA” (Skarzysko Kościelne)
  2. Kategoria: Innowacyjny Przedsiębiorca - Agencja Interaktywna Web-Best Jacek Plaskota (Skarżysko-Kamienna)

W dziedzinie USŁUGI RYNKU PRACY

  1. Kategoria: Pośrednictwo Pracy – Firma ENERGY MINERALS (Skarżysko-Kamienna)
  2. Kategoria: Poradnictwo Zawodowe - Firma P.H.H.D. i P „MATBUD" Mirosław Kocia(Skarżysko-Kamienna)
  3. Kategoria: Szkolenia - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Skarżysko-Kamienna)

 DSC 6211 DSC 6212

laureci pierwszej edycji Nagrody "Jaskółka Biznesu" - rok 2012