Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej informuje, że po zakończeniu rekrutacji osób bezrobotnych do udziału w projekcie ,,Zacznij od nowa” i zorganizowaniu spotkań z potencjalnymi pracodawcami rekomendujemy do zatrudnienia osoby, których profile zawodowe zamieszczono na stronie internetowej PUP.

Zachęcamy pracodawców do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie internetowej PUP profilami zawodowymi kandydatów oraz wybrania spośród nich sylwetki przyszłego pracownika.

Przypominamy, że w ramach projektu pracodawcy będą mogli skorzystać ze wsparcia finansowego urzędu pracy i zorganizować półroczny staż, a następnie roczne prace interwencyjne w swojej firmie.


Zainteresowanych pracodawców prosimy o zgłaszanie się do Powiatowego Urzędu Pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00-15.00.
 
•    Formularze rekrutacyjne oraz cała dokumentacja związana z realizowanym projektem dostępne są w PUP Skarżysko-Kamienna (pokój 106) oraz na stronie internetowej www.pupskarzysko.pl
•    Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 41 25 17 330, 41 25 17 332 lub w pok. 106 w PUP Skarżysko-Kamienna.

PUP 1