W związku z rozpoczęciem wdrażania Systemu Zarządzania Jakością ISO wg. normy PN-EN 9001:2001 w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, pragniemy zachęć wszystkich mieszkańców powiatu skarżyskiego do udziału w anonimowej ankiecie, która ma na celu zebranie opinii na temat funkcjonowania urzędu oraz wybranych aspektów życia związanych z dostarczaniem usług publicznych.

Ankieta umożliwi lepsze poznanie Państwa oczekiwań wobec urzędu i zatrudnionych pracowników. Państwa oceny oraz sugestie pozwolą nam poprawić obsługę mieszkańców naszego powiatu przez urząd.

O wnioskach wynikających z badania ankietowego i podjętych działaniach korygujących, wynikających z Państwa uwag, będziemy informować na tablicy ogłoszeń znajdującej się w Starostwie Powiatowym i na stronie internetowej www.skarzysko.powiat.pl

Zachęcamy Państwa do udziału w badaniu – pozyskane w ankietach informacje wspomogą zarządzanie urzędem i wpłyną na jakość świadczonych przez nas usług. Ankieta w wersji elektronicznej jest dostępna na naszej stronie internetowej, po kliknięciu w zakładkę "Badanie satysfakcji klientów urzędu". Ankietę można także wypełnić w wersji papierowej, która jest dostępna w Biurze Obsługi Interesanta oraz w poszczególnych wydziałach Starostwa Powiatowego w Skarżysku –Kamiennej.