Marcową zagadkę ogadliście znakomicie, więc przedstawiamy kolejną odsłonę konkursu „Powiatowe Fotocięcia”. Baw się z nami, a przy okazji poznawaj powiat skarżyski. Zasady konkursu są bardzo proste - zgadnij, utrwal, wyślij, wygraj czyli z przedstawionego poniżej fragmentu zdjęcia należy odgadnąć, co to za obiekt lub miejsce, które znajduje się na terenie naszego powiatu.

Jeśli już zgadłeś, co przedstawia fragment prezentowanego zdjęcia i gdzie się znajduje udaj się w to miejsce, zrób fotkę tego obiektu lub miejsca i wraz z odpowiedzią prześlij do nas na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. w formie załącznika w formacie JPG w wymiarach 1200x1600 pikseli i w pliku nie przekraczającym 2 MB.

W treści e-mail poza odpowiedzią podaj pełne dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego

Na odpowiedź kwietniowej zagadki czekamy do 30 kwietnia 2012 r.

Informujemy, że wszystkie osoby, które nadesłały nam odpowiedź na marcową zagadkę udzieliły prawidłowej odpowiedzi, a prezentowaliśmy fragment filara, znajdującego się w kościele pod wezwaniem Świętego Ludwika w Bliżynie.
Uczestnicy konkursu nadesłali nam również fotografie potwierdzające prawidłowe odpowiedzi – dziękujemy i zapraszamy do dalszej zabawy.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej pod adresem www.skarzysko.powiat.pl/powiatowefotociecia

Przypomnijmy: Co miesiąc do października 2012 będziemy prezentować kolejne fragmenty miejsc i obiektów. Łącznie zaprezentujemy ich osiem.

Na trzy osoby, które w tym okresie nadeślą najwięcej prawidłowych odpowiedzi czekają nagrody rzeczowe. Ponadto jury, spośród wszystkich nadesłanych do konkursu fotografii, wybierze i nagrodzi według własnego uznania trzy zdjęcia wykonane w najciekawszy sposób.