Każdy z nas marzy o wielkich podróżach i o tym, by choć raz przeżyć niezapomnianą przygodę. Takich niezwykłych podróży i emocji z nimi związanych zasmakował Andrzej Meller – dziennikarz, reporter – który w najbliższy wtorek – 17 kwietnia gościć będzie w bibliotece przy ul. Towarowej.


Andrzej Meller opowie o tym, co przeżył podczas swojej trzyletniej podróży po Azji, która objęła m.in. takie kraje jak: Gruzja, Iran, Afganistan, Pakistan, Birma i Indie. Będzie na pewno mówić o wydarzeniach, których był świadkiem, a które swego czasu trafiały na pierwsze strony gazet. Reporter zapuszcza się w miejsca tak niebezpieczne, że CIA posłałaby tam jedynie samolot zwiadowczy i to bezzałogowy. Wspomnienia z tych wypraw opisał w książce „Miraż. Trzy lata w Azji”. Jak mówi sam autor do Azji pojechał po przygodę. Duch takiej przygody na pewno unosić się będzie również nad spotkaniem w Skarżysku-Kamiennej.


Wszystkich, którzy chcą poznać i posłuchać ciekawego człowieka, jakim jest Andrzej Meller – autor książki „Miraż. Trzy lata w Azji” na spotkanie do biblioteki przy ul. Towarowej, 17 kwietnia o godz. 16.30 – zaprasza starosta skarżyski Michał Jędrys.

12040315-meller-plakat-02_640.jpg