Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej zachęca mieszkańców powiatu do pożegnania zimy na sportowo i zaprasza do udziału w Powiatowym Marszobiegu Zimowym, który odbędzie się już w najbliższą sobotę – 10 marca.

Powiatowy Marszobieg Zimowy wystartuje o godz. 10.00 sprzed Ośrodka Wypoczynkowego i Rekreacji „Rejów”. Na uczestników czekają dwie trasy: 5 km i 7 km (obydwie będą oznaczone strzałkami), a na zakończenie – impreza integracyjna przy wspólnym ognisku. Nie zabraknie oczywiście konkursów z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe oraz firmę „Wtórpol”.

Do piątku do godz. 12.00 czekamy na zgłoszenia. Osoby zainteresowane udziałem w Powiatowym Marszobiegu Zimowym mogą zapisać się osobiście w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, pokój 403, IV piętro lub telefonicznie pod numerem: 41 39 53 061 w godzinach od 8.00 do 15.00.

Czekamy na Państwa, by wspólnie pożegnać zimę i w dobrej kondycji fizycznej dzięki udziałowi w Powiatowym Marszobiegu Zimowym przygotować się na nadejście wiosny. Do udziału w marszobiegu zapraszają serdecznie starosta skarżyski - Michał Jędrys i nieetatowy członek Zarządu Powiatu - Katarzyna Bilska.

Do zobaczenia na trasie Powiatowego Marszobiegu Zimowego