Powiat skarżyski ma do wynajęcia w trybie przetargowym lokal użytkowy o powierzchni 18,00 m2, który może zostać wykorzystany na działalność biurowo-usługową. Przetarg zaplanowany został na 28 grudnia 2021 r..

Lokal znajduje się w bardzo dogodnym miejscu, bo w budynku biurowym przy ul. Plac Floriański 1 w Skarżysku-Kamiennej (na trzecim piętrze pod numerem 305). Można do niego dojechać bezpośrednio własnym transportem jak i komunikacją zbiorową. Biurowiec przy ul. Plac Floriański położony jest w centrum Skarżyska-Kamiennej i sąsiaduje bezpośrednio ze starostwem powiatowym, biblioteką pedagogiczną, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, Szkołą Podstawową nr 1, Zespołem Szkół Ekonomicznych i Państwową Szkołą Muzyczną.

Zarząd Powiatu Skarżyskiego ustalił cenę wywoławczą czynszu za 1m2 powierzchni użytkowej na kwotę w wysokości 19 zł + 23% VAT. Oprócz czynszu najemca ponosić będzie opłaty związane z utrzymaniem budynku w wysokości 4,54 zł/m2 +  23% VAT

Przetarg ustny nieograniczony na najem tego lokalu odbędzie się 28 grudnia 2021r. o godz. 10:00 w sali 102 (I piętro) w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Konarskiego 20. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne. Umowa na najem lokalu może zostać zawarta na okres do trzech lat.

Warunki przystąpienia do przetargu znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej pod linkiem http://powiat.skarzyski.lo.pl/?cid=719&bip_id=8441.

Szczegółowych informacji w sprawie udzielają pracownicy Wydziału Inwestycji, Mienia i Obsługi Gospodarczej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej, tel.: (41) 39 53 094, (41) 39 53 019.

budynek przy ul. Plac Floriański