Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej oraz Wiejski Dom Kultury w Mostkach zapraszają w sobotę 26 czerwca br. na Letni Marszobieg Powiatowy. Zapisy uczestników prowadzone będą od środy 16 czerwca do czwartku 24 czerwca.

Starostwo Powiatowe na rozpoczęcie tegorocznych wakacji przygotowało Letni Marszobieg Powiatowy. Tym razem pragniemy zaprosić Państwa do gminy Suchedniów. Atrakcji i niespodzianek na pewno nie zabraknie. Na uczestników Marszobiegu jak zawsze czekać będą zabawy i konkursy oraz poczęstunek. Ponadto zaprosimy Państwa do udziału w warsztatach z wycinanki i rzeźby z drewna prowadzonych przez Andrzeja i Lucynę Kozłowskich, będzie także  możliwość wspólnego śpiewania piosenek turystycznych. Podczas imprezy odbędzie się promocja wydanego przez Powiat Skarżyski przewodnika turystycznego „Z widokiem nie tylko na góry…”, a także produktu lokalnego Świętokrzyskiej Wycinanki Ludowej Lucyny Kozłowskiej artystki ludowej ze Skarżyska-Kamiennej. Każdy uczestnik otrzyma przewodnik oraz koszulkę promocyjną.

Marszobieg rozpocznie się o godz. 9.30 a zakończy ok. godz. 14.00. Spotykamy się na Wykusie (bezpłatny dojazd z każdej gminy będzie zapewniony przez Starostwo Powiatowe). Stąd pieszo wyruszymy na około 10 kilometrową trasę wiodącą duktem leśnym aż do Mostek. Metą Letniego Marszobiegu Powiatowego będzie plac przy Wiejskim Domu Kultury w Mostkach.

Wyjazd z poszczególnych gmin:

godz. 9.00 – gmina Suchedniów (Urząd Miasta i Gminy, ul. Fabryczna 5);

godz. 8.45 - gmina Bliżyn (parking przy Urzędzie Gminy, ul. Kościuszki 79A)

godz. 9.00 – gmina Skarżysko-Kamienna (Starostwo Powiatowe, ul. Konarskiego 20).

 

Do udziału w marszobiegu konieczne jest zapoznanie się z regulaminem oraz zaakceptowanie zawartych w nim treści podczas rejestracji.

Uczestnictwo w imprezie wiąże się również z akceptacją klauzuli RODO, gdyż pozyskanie i przetwarzanie danych uczestników niezbędne jest w procesie ubezpieczenia.

Dzieci i młodzież do 16 roku życia - pod opieką osoby dorosłej. Osoby w wieku od 16 do 18 lat - wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.

pdfRegulamin marszobiegu.pdf224.43 KB

pdfKlauzula informacyjna RODO.pdf518.39 KB

 

Zapisy na Marszobieg odbywać się będą w dniach 16-24 czerwca 2021r. w godz. 8.00-15.00. Swój udział w imprezie można zgłosić na trzy sposoby:

- osobiście w Starostwie Powiatowym - pok.406

- telefonicznie pod numerami tel. (41) 39-53-009, (41) 39-53-031

- elektronicznie za pośrednictwem poniższego formularza

 

[Form Marszobieg1910 not found!]

 

 Plakat na marszobieg.

Treść zawarta na plakacie: Letni Marszobieg Powiatowy odbędzie się 26 czerwca 2021 r o godz. 9.30. Trasa Wykus - WDK Mostki licząca około 10 km. Na mecie m.in. gry i zabawy, poczęstunek, warsztaty z wycinanki, piosenki turystyczne, upominek dla każdego uczestnika. Zapisy: 16-24 czerwca w godz. 8.00-15.00 osobiście w Starostwie Powiatowym - pok. 406, elektronicznie na stronie internetowej www.skarzysko.powiat.pl oraz telefonicznie pod nr tel. 41 395-30-09. Do udziału w marszobiegu wymagane jest zapoznanie się z regulaminem imprezy oraz stosowanie się do jego zapisów. Bezpłatny transport autokarami: Skarżysko-Kamienna - godz. 9.00 (Starostwo Powiatowe), Suchedniów  - godz. 9.00 (Urząd Miasta i Gminy), Bliżyn - godz. 8.45 (Urząd Gminy). Udział w marszobiegu wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.