Członkowie zarządu powiatu skarżyskiego – Katarzyna Bilska i Adam Ciok reprezentowali samorząd powiatowy w ceremoniach otwarcia i zamknięcia Świętokrzyskiego Turnieju Olimpiad Specjalnych Polska w Badmintonie. W turnieju, który odbył się 7 czerwca w hali sportowej w Suchedniowie, wzięło udział 80 zawodników z 13 klubów województwa świętokrzyskiego.

Członek zarządu Adam Ciok w dniu rozgrywek turniejowych, na swoim facebooku, napisał „Dziś miałem zaszczyt wręczyć medale wspaniałym sportowcom, którzy dzielnie toczyli zmagania w turnieju, co ważne fair-play!  Mecze zawodników i zawodniczek stały na bardzo wysokim poziomie! [...] Ogromne BRAWA dla Uczestników i Organizatorów!"

Do braw dołącza się Samorząd Powiatu Skarżyskiego

Turniej badmintonowy w Suchedniowie odbył się m.in. przy wsparciu finansowym Powiatu Skarżyskiego, przyznanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań powiatu w zakresie kultury fizycznej.

prezentacja klubów i zawodników prezentacja klubów i zawodników prezentacja klubów i zawodników goście turniejugoście turnieju wśród nich Katarzyna Bilska członek zarządu powiatugoście turnieju wśród nich Katarzyna Bilska i Adam Ciok członkowie zarządu powiatuklub "Buziaki" Skarzysko-Kamiennarozgrywki w badmintonarozgrywki w badmintonagoście obserwują rozgrywki turniejowerozgrywki w badmintonachłopiec niesie tacę z medalamidekoracja zawodnikówzawodnicy na podiumdekoracja zawodnikówzawodnicy na podiumzawodnicy na podium wraz z opiekunamiwręczanie nagród wspólna fotografia wszystkich uczestników turnieju

Foto. M. Sikora Portal spottedskarzysko.pl