We wtorek, 1 czerwca wicestarosta Anna Leżańska gościła w Przedszkolu Niepublicznym w Bliżynie oraz w Domu Dziecka w Skarżysku-Kamiennej. Wizyty związane były z Dniem Dziecka. Wicestarosta z okazji święta dzieci złożyła przedszkolakom i podopiecznym domu dziecka najlepsze życzenia oraz obdarowała dzieciaki koszami wypełnionymi zabawkami, grami planszowymi oraz słodkimi podarunkami. Podczas wizyty w przedszkolu w Bliżynie wicestaroście towarzyszyła kierownik Zespołu ds. Polityki Społecznej i Senioralnej Edyta Ucińska.

- Sprawianie radości dzieciom jest bardzo przyjemne. Cieszę się, że i ja w ten szczególny dzień przyczyniłam się do wywołania uśmiechów na twarzach dzieciaków – mówi wicestarosta Anna Leżańska życząc jednocześnie wspaniałego Dnia Dziecka wszystkim dzieciom z powiatu skarżyskiego.      

wspólna fotografia samorządowców grona pedagogicznego i przedszkolaków wychowawczyni rozdaje dzieciom prezenty od wicestarostywychowawczyni rozdaje dzieciom przekazane prezentykosz z prezentami rozdanie cukierkówwicestarosta przy udziale dyrektor Domu dziecka przekazuje dzieciom kosze z prezentami życzenia od wicestarosty dla dziecikosz z podarkamiwicestarosta Anna Leżańska rozdaje dzieciom prezentychłopiec przekazuje słodycze pozostałym podopiecznym domu dzieckachłopiec częstuje słodyczami pozostałym podopiecznym domu dziecka