W piątek 08 stycznia 2021 roku wicestarosta Anna Leżańska, sekretarz powiatu Małgorzata Nosowicz oraz pracownicy Zespołu ds. Polityki Społecznej i Senioralnej w imieniu Zarządu Powiatu Skarżyskiego złożyli gratulacje Pani Annie Tchórzewskiej za wspaniały występ w popularnym telewizyjnym show-The Voice Senior, którym podbiła serca całej czwórki trenerów programu i w najlepszym stylu rozpromowała powiat skarżyski.

W programie The Voice Senior Pani Anna, mieszkanka Skarżyska- Kamiennej zaprezentowała piosenkę z repertuaru Agnieszki Osieckiej i Stana Borysa  „Dziś prawdziwych cyganów już nie ma”. Pani Anna, na co dzień liderka zespołu Perły z Lamusa działającego przy Uniwersytecie III Wieku w Skarżysku-Kamiennej oraz zespołu Fantazja z Szydłowca zachwyciła jurorów swoim wykonaniem utworu. Reakcją na występ skarżyszczanki było odwrócenie się wszystkich czterech foteli w których zasiadają trenerzy. Dzięki temu Pani Anna dostała się do kolejnego etapu programu. Trenerzy byli zachwyceni energią, temperamentem oraz unikatową barwą głosu Pani Anny. Poprosili także o wykonanie dodatkowego utworu. Była to piosenka z repertuaru Nataszy Urbańskiej –„Mała”.

Pani Aniu, życzymy dalszych sukcesów.

wspólne zdjęcie wicestarosty Anny Leżańskiej, sekretarz Małgorzaty Nosowicz, pracowników Zespołu ds. Polityki Społecznej i Senioralnej  z Panią Anną Tchórzewską

wręczenie upominku Pani Annie