Tegoroczny 29. Finał WOŚP odbędzie się ostatecznie 31 stycznia 2021 roku. Nowa data finału została wyznaczona ze względu na obostrzenia związane z pandemią. W zbiórkę pieniędzy, która dedykowana będzie wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy włączyło się również Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej. 

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przeniesiony z 10 na 31 stycznia 2021 roku. W związku z tym zbiórka pieniędzy w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, które po raz kolejny włączyło się w akcję, prowadzona będzie od dziś 30 grudnia 2020 r. do 29 stycznia 2021 r. Puszka WOŚP, do której można wrzucać pieniądze dostępna jest w Biurze Obsługi Interesanta na parterze urzędu. Zebrana kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry.

Rozliczenie zbiórki odbędzie się w niedzielę 31.01.2021 r. w sztabie WOŚP, który znajduje się w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej w godzinach 14:00-19:00.

Zarząd Powiatu Skarżyskiego zachęca do wspierania WOŚP

Przedstawiciele Zarządu Powiatu Skarżyskiego (od lewej) starosta Artur Berus, sekretarz Małgorzata Nosowicz, członek Adam Ciok zachęcają do wspierania akcji  

puszka i pismo sztabu WOŚP uprawniające starostwo powiatowe do zbiórki na rzecz akcji

Puszka i pismo Sztabu WOŚP upoważniające Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej do zbiórki na rzecz akcji