WAŻNE DLA MIESZKAŃCÓW copy

Informujemy, że w czasie zagrożenia epidemicznego Pacjenci Podstawowej Opieki Zdrowotnej mogą zamawiać e-recepty na leki przyjmowane przewlekle zarówno telefonicznie 41 27 85 002, 731 001 312 jak i drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA !!!!

W związku z epidemią koronawirusa prosimy Pacjentów o ograniczenie do niezbędnego minimum, do sytuacji koniecznych (w stanach nagłych, zagrażających życiu bądź zdrowiu) osobistych wizyt w naszej przychodni.

Informujemy, że udzielamy porad telefonicznych, wystawiamy e-zwolnienia, e-recepty po zamówieniu ich telefonicznie w rejestracji.

Do odwołania Pacjenci będą rejestrowani na wizyty do lekarzy telefonicznie.

Podczas rejestracji telefonicznej pracownik przychodni przeprowadzi z Pacjentem krótką ankietę wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem. Na koniec rozmowy Pacjent, który będzie musiał się zgłosić do przychodni, otrzyma informację o dokładnej godzinie wizyty, o której należy zgłosić się do lekarza.

Przychodnia będzie czynna dla Pacjentów Podstawowej Opieki Zdrowotnej w godzinach 8:00-18:00. Rejestracja telefoniczna będzie zapewniona od godz. 7:15 pod nr tel: 41 27 85 002 , 731 001 312

Do odwołania planowe przyjęcia w poradniach w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej zostają czasowo zawieszone. Pacjenci w sytuacjach pilnych, w stanach nagłych proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr   tel. 41 27 85 001.

Rehabilitacja lecznicza oraz Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień zostaje czasowo zawieszona do odwołania

Informujemy także, że do odwołania zostały zawieszone wizyty w Poradni dla Dzieci Zdrowych.

Badania diagnostyczne (usg, rtg, spirometria) a także badania laboratoryjne planowe są wstrzymane, a pozostałe wykonywane są w stanach nagłych.

Przypominamy, że pod numerem 800 190 590 bezpłatnej i całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta można uzyskać informację o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.