Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Skarżysku-Kamiennej

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców w związku z aktualna sytuacją epidemiologiczną, od poniedziałku 16 marca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna będzie czasowo pracowała w trybie specjalnym.

Uprzejmie proszę o ograniczenie do niezbędnego minimum bezpośredniego kontaktu w sprawach załatwianych w PSSE w Skarżysku-Kamiennej.

Proszę o wykorzystywanie alternatywnych sposobów komunikowania się z urzędem: telefonicznie, poprzez korespondencję pisemną (tradycyjną), przez e-PUAP, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefony Stacjonarne: 41 25 11 868, 41 25 11 869
Telefony Alarmowe: 603 795 200, 503 629 585, 575 642 053


Jednocześnie apelujemy do osób, które mają objawy przeziębienia, katar, kaszel, gorączkę, osłabienie itp. o nie przychodzenie do urzędu i zastosowanie się do wytycznych GIS. W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie lub e-mailowo.

Uprzejmie informujemy, że w sprawach związanych z koronawirusem np. zgłoszenie podejrzenia zakażenia koronawirusem należy zgłaszać do właściwej terenowo powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej wyłącznie telefonicznie.

Szanowni Państwo bądźmy odpowiedzialni i wykażmy troskę o zdrowie swoje i innych.