PILNE DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU

Komunikat dotyczący zmian w obsłudze Klientów Starostwa i Pacjentów OLK w związku z zagrożeniem koronawirusem

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców w związku z zagrożeniem koronawirusem,  uprzejmie proszę o ograniczenie do niezbędnego minimum bezpośredniego kontaktu w sprawach załatwianych w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej.

Proszę o wykorzystywanie alternatywnych sposobów komunikowania się z urzędem: telefonicznie (wykaz telefonów do poszczególnych wydziałów dostępny jest TUTAJ), poprzez korespondencję pisemną (tradycyjną), przez e-PUAP, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l.

Przypominam, że od dnia 16 marca 2020 roku (poniedziałek) Referat Pojazdów, Wydziału Komunikacji i Transportu obsługiwał będzie tylko osoby umówione telefonicznie. Proszę Panstwa o przychodzenie na konkretną (umówioną) godzinę.

Wizytę w referacie Rejestracji Pojazdów można umówić dzwoniąc na nr tel. 41 395 30 77. Telefon rezerwowy - 41 395 30 97.

Jednocześnie apeluję do osób, które mają objawy przeziębienia, katar, kaszel, gorączkę, osłabienie  itp. o nie przychodzenie do urzędu i zastosowanie się do wytycznych TUTAJ. W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie lub e-mailowo. 

Szanowni Państwo bądźmy odpowiedzialni i wykażmy troskę o zdrowie swoje i innych.

Ponadto informuję, że od 16 do 27 marca 2020 r. Obwód Lecznictwa Kolejowego SP ZOZ w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sokolej 50 zawiesza przyjęcia pacjentów do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz rehabilitacji. Przyjmowane będą tylko przypadki pilne. Wstrzymane na ten czas zostają także zapisy do lekarzy specjalistów.

Niniejszy komunikat podyktowany jest decyzjami organów państwa i zaleceniami służb sanitarnych odnośnie aktualnej sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym.

Starosta Skarżyski

Artur Berus