Od Nowego Roku Powiat Skarżyski w celu przyznawania dotacji w ramach otwartych konkursów ofert jak również w trybie tzw. „małych grantów” wykorzystuje elektroniczny generator wniosków eNGO. Zachęcamy stowarzyszenia działające na terenie Powiatu Skarżyskiego do zarejestrowania się w generatorze.

Elektroniczny generator wniosków eNGO to bardzo intuicyjny program, do którego działania wystarczy dostęp do Internetu oraz dowolna przeglądarka internetowa. Aby móc wnioskować o środki Powiatu Skarżyskiego, lub przystąpić do ogłoszonych przez Powiat Skarżyski otwartych konkursów ofert, należy wejść pod adres www.eNGO.org.pl i zarejestrować stowarzyszenie, a następnie wybrać na mapie województwo świętokrzyskie i z listy dostępnych samorządów wskazać Powiat Skarżyski. Wypełnienie wniosku odbywa się w bardzo łatwy i czytelny sposób, a program pomaga m.in. w zachowaniu odpowiednich proporcji finansowych wymaganych w konkursie, czy pilnuje wypełnienia oświadczeń pod wnioskiem.

Poniżej przedstawiamy krótkie filmiki instruktarzowe, które pomocne będą przy założeniu konta w generatorze, jak również przy składaniu ofert.

Założenie konta w generatorze eNGO

Składanie oferty za pomocą generatora eNGO