Do końca września br. można oddawać krew w ramach trwającego konkursu letniego dla krwiodawców. Organizatorem konkursu jest Skarżyski Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy współudziale Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. Osoby, które oddadzą krew w czasie trwania akcji wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

To już IX edycja konkursu, który co roku cieszy się dużą popularnością. Celem akcji jest zwiększenie wśród mieszkańców powiatu skarżyskiego ilości osób oddających krew, a tym samym zapewnienie dostatecznej ilość krwi oraz leków krwiopochodnych dla chorych leczonych w szpitalach z terenu województwa świętokrzyskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do Skarżyskiego Oddziału Terenowego RCKiK, mieszczącego się w budynku administracji Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Szpitalnej 1, tel. 41 252-45-21.

Jednym z fundatorów nagród  tegorocznej edycji akcji jest starosta skarżyski – Jerzy Żmijewski, który po zakończeniu trwającego konkursu wręczy nagrodę dla wylosowanego mieszkańca powiatu skarżyskiego.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie i oddawania krwi na potrzeby lecznicze chorych.

Regulamin konkursu dostępny jest pod następującym linkiem:

Regulamin_konkursu_letniego_dla_krwiodawców_2016.pdf48.1 KB