Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego serdecznie zapraszają organizacje pozarządowe i instytucje publiczne pracujące z młodymi ludźmi do udziału w kolejnej edycji konkursu „Nowa Przestrzeń. Najlepsza inicjatywa dla młodzieży województwa świętokrzyskiego”. Termin zgłoszeń mija 21 września.

Tytuł „Najlepszej inicjatywy dla młodzieży województwa świętokrzyskiego” dotychczas uzyskali: w 2013 r. Fundacja Studio TM z Majkowa za inicjatywę „Teatr i Dramartyzm” oraz w 2014 r. Stowarzyszenie Spektrum Możliwości z Miedzianej Góry za inicjatywę „Mobilne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji” .

Nowa Przestrzeń, to symboliczna przestrzeń dla aktywności społecznej młodych ludzi. W konkursie nagradzamy tych, którzy podejmują trud angażowania młodzieży w życie publiczne. To oni tworzą dla młodzieży symboliczną nową przestrzeń, przestrzeń samodzielnego działania - mówi Justyna Górska-Sekuła, koordynator konkursu z ramienia Fundacji Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Kongresu Stowarzyszeń Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, który planowany jest na 8 października 2015. Nagrodą dodatkową dla zdobywcy tytułu „Najlepsza inicjatywa dla młodzieży województwa świętokrzyskiego” jest bon o wartości 1000 zł do wykorzystania na materiały promocyjne. Wszystkie informacje o konkursie, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.fundacjafarma.pl/konkurs Informacji udziela Justyna Górska-Sekuła: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 798-050-904.

plakat nowa przestrzen mini