Pani Agata Chylicka mieszkanka Skarżyska-Kamiennej to kolejna klientka Referatu Pojazdów, która w lutym skorzystała z telefonicznej rejestracji wizyty w naszym urzędzie i w ramach losowania nagród została szczęśliwą posiadaczką nagrody - pamiątkowego albumu fotograficznego "Z lotu ptaka - z widokiem nie tylko na góry" ukazującego piękno powiatu skarżyskiego w czterech porach roku.

 

Pani Agata odbierając w poniedziałek nagrodę z rąk starosty skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego podkreśliła, że możliwość umówienia wcześniej terminu wizyty w urzędzie, aby dopełnić formalności związanych z rejestracją pojazdu, bardzo ułatwiła jej załatwienie sprawy, przede wszystkim uchroniła przed wyczekiwaniem w kolejce, a tym samym niepotrzebną stratą cennego czasu.

 

Starosta J. Żmijewski zaznaczył, iż taki właśnie cel przyświeca akcji propagującej telefoniczną lub mailową rejestrację wizyty w urzędzie prowadzonej przez Wydział Komunikacji i Transportu od kilkunastu tygodni. Podkreślił także, że zadowolenie klienta ze świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej usług jest dla urzędu i jego pracowników wartością największą, a ceniąc czas mieszkańców i osób załatwiających tu sprawy urząd stara się wprowadzać takie udogodnienia, które skrócą go do niezbędnego minimum.

 

Starosta gratulując mieszkance Skarżyska nagrody, dołączył do niej jeszcze jeden album fotograficzny pt. "Utrwal, co piękne wokół nas" ukazujący powiat skarżyski oczami regionalnych artystów fotografów. Do gratulacji dołaczył się także naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Dariusz Zarychta.

 

Przypomnijmy: zarejestrować wizytę w Referacie Pojazdów można:

telefonicznie - 41 395 30 24 lub 41 395 30 25

mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Spośród klientów, którzy w ten sposób w marcu skorzystają z usług Referatu Pojazdów w skarżyskim starostwie powiatowym, wylosowana zostanie kolejna osoba do odbioru nagrody - albumu już w kwietniu.

 

DSC 7258DSC 7261DSC 7264

DSC 7268DSC 7270DSC 7271