W lutym już 130 klientów Referatu Pojazdów skorzystało z telefonicznej lub mailowej rejestracji pojazdu. To o 30 osób więcej niż w styczniu bieżącego roku. Jest to wynik prowadzonej od trzech miesięcy przez Wydział Komunikacji i Transportu akcji propagującej telefoniczną lub mailową rejestrację wizyty w urzędzie. Klient umawiający się na wizytę w urzędzie w sprawie rejestracji swojego pojazdu telefonicznie lub mailowo ma zagwarantowaną natychmiastową obsługę zgodnie z wyznaczonym terminem i godziną - to duże ułatwienie dla klienta i przede wszystkim oszczędność czasu - podkreśla naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Dariusz Zarychta. Warto zaznaczyć, że tylko w lutym w Referacie Pojazdów w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej zarejestrowanych zostało łącznie 400 samochodów, z czego 140 to samochody sprowadzone z zagranicy dodaje naczelnik D. Zarychta.

Zgodnie z zasadami akcji, dla tych klientów, którzy korzystają z rejestracji telefonicznej lub mailowej, co miesiąc losowana jest nagroda - pamiątkowy album fotograficzny "Z lotu ptaka - z widokiem nie tylko na góry" ukazujący piękno powiatu skarżyskiego w czterech porach roku. Lutowym szczęśliwcem wylosowanym przez małą Gabrysię, która towarzyszyła mamie w Wydziale Komunikacji i Transportu jest Pani Agata ze Skarżyska. Nagrodę z rąk starosty Jerzego Żmijewskiego Pani Agata odbierze w przyszłym tygodniu.

 

Tak zarezerwujesz wizytę w Referacie Pojazdów:

 

telefonicznie - 41 395 30 24 lub 41 395 30 25

mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy! Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

 

OP3B7466OP3B7467

OP3B7469

OP3B7471

OP3B7474

ulotka-k-1ulotka-k-2

foto: Cezary Przeworski