Mieszkańcy bloków przy al. Tysiąclecia w Skarżysku-Kamiennej mogą cieszyć się z nowego chodnika. Wykonany on został na odcinku od ulicy Słowackiego do ulicy Mickiewicza (ok. 200mb). Prace związane z budową chodnika sfinansowało Starostwo Powiatowe i Spółdzielnia Mieszkaniowa w Skarżysku-Kamiennej.

Prace związane z wykonaniem chodnika rozpoczęły się pod koniec sierpnia. W ciągu półtora miesiąca firma LIS-TEL wykonała nowy chodnik na odcinku od ulicy Słowackiego do ulicy Mickiewicza. Dotychczasowy chodnik z płyt betonowych został zastąpiony chodnikiem z kostki brukowej. Nowy chodnik sprawił, że poprawiła się estetyka terenu przy al. Tysiącleci. Po równym chodniku na pewno też wygodniej i bardziej komfortowo spaceruje się mieszkańcom Skarżyska. Koszt inwestycji wyniósł 75 tys. zł, a środki na wykonanie chodnika przekazało Starostwo Powiatowe i Spółdzielnia Mieszkaniowa w Skarżysku-Kamiennej.

Wczoraj odbył się oficjalny odbiór robót z udziałem Stanisława Dymarczyka – członka zarządu powiatu skarżyskiego, Marka Czyża – dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych, Lubosława Langera – prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej i Zbigniewa Lisaka z Zakładu Usług Budowlanych LIS-TEL.

DSC 6131DSC 6132DSC 6135DSC 6138DSC 6142
DSC 6145DSC 6147DSC 6151DSC 6155DSC 6159DSC 6160